Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Accuracy Fix - Doğruluk Düzeltme
0N0R0F
#1
Exclamation 
Açıklama:
Counter-Strike'ın en az bilinen böceklerinden biri, mermininin doğruluğunun önceki çekiminizi yaptığınız anda ayarlanmış olması ve ne kadar beklediğinizin az önce ateş ettiğiniz kurşun üzerinde bir etkisi bulunmamasıdır. Bununla birlikte, çekeceğiniz bir dahaki sefer de etkisi vardır. Bazen oyuncular hatta kendi kayıtlarının (sunucuda mermi kaydı) bir miktar kapalı olduğunu düşünüyorlar. Neyse ki bu net bir kod sorunu değil, fakat doğruluk hesaplamasındaki gerçek aksaklık, bu eklentinin düzelttiği şeyler. Ayrıca bu eklentinin birkaç daha fazla ekstra özelliği var. 
Kısaca işte ne yaptığı herşey:

- Düzeltmeler "daha önce ateşlenen son kurşun doğruluğu kullan" hatası.
- Otomatik silah çekerken düzgün yayılım geçişlerini düzeltir ve düzeltir.
- Düzeltmeler düşük fps'de serinletilir.
- Düzeltmeler, hareket halindeyken ve hareketsiz durduğunda glock patlamasını - yangın doğruluğunu değiştirdi.
- Hareket etmiyorsanız ve yayılma yüzünüzü konuşmak için soğuduğunda, doğruluğu iyice geliştirir. Bunun olması için tabii ki yerinde kalmalısınız. Eğer çömelerseniz, etki daha da güçlenir (çoğu silahta bu senaryo, ilk kurşunu ortada öldürür).
- Sg550 silahında önemli gelişmelerden biri de daha büyük bir gelişmedir - fark etmiş olduğunuz gibi normalde hiç doğru değildir ve yayılma sadece terörist keskin nişancı tüfeği g3sg1 ile karşılaştırıldığında korkunçtur.
- Son olarak, en az değil, ayakta keşif hassasiyeti biraz geliştirildiğinde - normalde keşifçi doğru değilse, kendinize sormayacağınızdan sonra atış yapmanız gerekir

Tüm sunucular için öneriyoruz...


Ek Dosyalar
.sma   accuracy_fix.sma (Dosya Boyutu: 38.21 KB / İndirme Sayısı: 4)
Cevapla


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi