Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
HorsemaN kimdir ?
HorseMan
Wink 
Herkese mutlu günler diliyorum evet yanlış duymadınız.Ben Horseman (atadam) diye sıfatlandırıyorum kendimi forumlarda takılmaktan gerçekten zevk alıyorum.Csoyuncu firmasınıda gerçekten begendim gerek hizmet olsun gerek kalite olsun.

Ben 20 yaşındayım tanıştıgıma memnun oldum öncelikle belirtmek isterimki pawn kodlama ile ugraşıyorum
bizim dilimizde pawn halk arasında (plugin) işiyle ugraşıyorum.

Gelin hep birlikte pawn kodlama nedir birlikte inceleyelim.

Pawno , "pwn" formatında yazılan CS
modlarını "amx" formatına dönüştürerek CS'de oynanılabilir hale
getirmeye yarayan bir compilerdir.Pawnoya "pwn" formatında kod
yazımında C# ile C+ dillerinden yararlanılmış bir dil
kullanılmaktadır.Kullanımı gayet basittir fakat dilini öğrenmek için
çok çalışmak gerekir.

Pawn kelimesi günümüze ingilizceden geçip ana gövdesi respawn olarak tanınır respawn = yeniden,tekrar,yenileyen demektir.Neden pawn kodlama ile ugraşıyorsun ve pawn kodlamaları nasıl kullanıyorsun diyen arkadaşlarıma cevap şu şekilde olucaktır.(Counter Strike 1.6 modülünün yani playere göre respawn olduktan sonra kodlamalarını yazıyorum (menuler,seslimenuler,) yani Counter Strike modülünde player dogduktan sonra bütün isteklerinizi bir not defterine yetenegim var.

Kişisel olarak daha birsürü sanal yerde gerek destek ekibi gerek site tasarımcısı ve sanalsunucu satan bir firmada arge bölümünün sorumlusuydum. (Gerçek hayatta bir tekstil fabrikasının müdürüyüm)

- En çok sevdiğim özelliğim yardım sever olmaktır.

- En çok sevdiğim renk ise turkuaz.

- En çok sevdiğim hobim (sizlere sıkıntı çıkarıp çalıştıramadınız eklentiyi) çalıştırmak.

- Haftanın 6 günü 8 saat (genelde geceleri) bilgisayar başındayımdır.

Ben tanıştıgıma memnun oldum pluginlerle veya herhangi bir konuda yardım almak isterseniz ben hep buralardayım isteklere göre kodlama yapıp kendi arşivimdende paylaşımlarda bulunacağım.Herkese iyi forumlar
Ara
TSuNaMi
aramıza hoşgeldin iyi forumlar dilerim kardeşim Smile
Üyenin İmzası
Bugün, yarın ve daima...

Cool Server IP Adresleri                     -> www.csoyuncu.org
Idea Destek&Server Kiralama İletişim -> www.facebook.com/csoyuncu.com
Ara
HorseMan
Wink 
(26-03-2017, 13:01)TSuNaMi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: aramıza hoşgeldin iyi forumlar dilerim kardeşim Smile

Eyvallah hoşbuldum
Ara
0N0R0F
Aramıza hoşgeldiniz iyi forumlar.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi